«فکت شیت = Fact sheet» چیست؟

«فکت شیت = Fact sheet» چیست؟
 
مدتی است که همواره توسط  «آقای دکتر ظریف» وزیر محترم امورخارجه ایران این کلمه را خیلی می شنویم.
اما معنای «فکت شیت = Fact sheet» چیست؟
«فکت شیت = Fact sheet» در لغت به معنای شرح ماجرا میباشد، در کشورهایی مانند آمریکا که فرهنگ غالب مردم برای شنیدن و پذیرش مسائل مهم داخلی و بین المللی به صورت مکتوب می باشد.
به همین دلیل دولتمردان اطلاعیه رسمی را برای توجیه افکار عمومی  و سایر مقامات منتشر می کنند که به این اطلاعیه رسمی «فکت شیت» گفته میشود که عموما در کنار برداشت از یک واقعه مهم، حاوی اطلاعاتی مختصر درباره آن واقعه نیز هست.
/ 1 نظر / 29 بازدید
سلام www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد سايت ما اين است يادتون نره به جاي دات کام فارسي .com بزنيد updapدات کام با تشکر[گل] [گل]